ZTE Kis 3 satışa sunuldu!

Akıllı telefonlar içinde en iyi performansı sunabilmesi için tasarlanan ZTE Kis 3, 1.2GHz Dual Core işlemci ve 512 MB RAM’i sayesinde birçok akıllı telefon uygulamalarının ve çoklu işlemlerinin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlayarak kullanıcılarının işini kolaylaştırıyor. Kis 3’ün sahip olduğu geniş ve parlak 4 inçlik ekranı sayesinde internetten haberlere göz atmak, video izlemek ve fotoğraflara göz gezdirmek oldukça kolay ve eğlenceli bir hal alabiliyor. 10.7 mm inceliğinde ve gece mavisine sahip olan ZTE Kis 3’ün farklı renk seçenekleri ile önümüzdeki haftalarda satışa sunulması bekleniyor.

ZTE Kis 3 özellikleri

ZTE Sorumlu Yöneticisi AO Wen, Kis serisinin akıllı telefon kullanıcıları arasında popülerliğinin artık kanıtlandığını dile getirdi ve Kis 3’ün Android KitKat 4.4 Dual-Core işlemci ve renkli akıllı telefon trendi özellikleri sayesinde Kis serisinin üst seviyelere taşındığının altını çizdi. Wen, Kis 3’ü Avrupa’nın birçok ülkesine tanıtmaktan heyecan duyduklarını belirtmekle beraber, amaçlarının her kesimin akıllı telefon teknolojisine ulaşmasını sağlamak olduğunu söyledi.

Kis 3, 4 GB hafızaya ve 3 MP kameraya sahip. Cihaz hareket halinde iken fotoğraf çekebilmenizi kolaylaştırıyor. Kis 3, telefonda yer alan tüm diğer içerikleri de 3G, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı özellikleri sayesinde yazılı mesaj, sosyal ağlar, e-mail ve uygulamalar üzerinden kolaylıkla paylaşım yapabilmenize imkan sağlıyor. Kis 3 aynı zamanda, standart GPS özelliğiyle mapping ve navigasyon teknolojileri ile ulaşımınızı kolaylaştırmaya çalışıyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir