Özellikle son yıllarda dizüstü bilgisayar sektöründeki yatırımları ile dikkat çeken Dell, Inspiron 3000 ve 5000 serisi dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. Dell’in yeni dizüstü bilgisayarları, kullanıcıların yaşamlarının her anını kolaylaştırmayı amaçlayan güç ve konfor özellikleri düşünülerek tasarlandı. Yemi Inspiron serisinin yaşamı kolaylaştıran en önemli özellikleri ise; 20GB’lık Dropbox bulut depolama alanı ve parolayla kullanılan siteleri daha da güvenli hale getiren yüz tanıma yazılımı.

Inspiron 11 Notebook

Yeni Inspiron 5000 serisi dizüstü bilgisayarlar, işlevsellikleri ile dikkat çekiyor. Kampüste dolaşarak ya da aile üyeleri ile ekran karşısında geçirilecek zaman için oldukça ideal bir görünümü sergileyen yeni seri, Full HD dokunmatik ekranın zenginleştirdiği görsel deneyimi de kullanıcılarıyla buluşturuyor.

22 mm’lik kalınlığa ile şık bir tasarıma sahip olan Inspiron 5000 serisi, azaltılmış vidaları sayesinde donanım yükseltme işlemlerini de kolaylaştırıyor. 15 inç’lik Dell Inspiron, 5000 Intel® CoreTM i5-4210U işlemci, AMD Radeon™ HD R7 M265 2GB DDR3 grafik belleği, 4 GB DDR3L sistem belleği,  500 GB HDD, 3 hücreli 43 WHr pil ve X17 BIOS ile “Mobile Mark 12” testlerine göre 7 saat 32 dakikalık pil ömrü sunuyor. Dell’in yeni serisinin dokunmatik ekranı sayesinde içerikleri kolayca istediğiniz yöne kaydırabilme ve yakınlaştırabilme imkânına sahipsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir