VODAFONE SMART MİNİ TANITILDI!

5

Son yıllarda akıllı telefon piyasasında kendisini göstermek isteyen operatörler oldukça uygun fiyatlar ile birbirinden güzel akıllı telefon modelleri üretmeye başladılar. Bu piyasaya katılan en yeni model ise Vodafone’dan geldi.

VODAFONE SMART MİNİ 1

Vodafone’un yeni akıllı telefonu Vodafone Smart Mini modeli akıllı telefon isteyip aynı zamanda bütçesini zorlamayacak model arayanlara hitap ediyor. Peşin fiyatı 319 lira civarı olan Vodafone Smart Mini cihazı, Vodafone’un fatuları kullanıcılarına ayda 60 TL fatura ödeyen kişilere 1 TL’den satılabilecek.

Çoğu mini akıllı telefon gibi Vodafone Smart Mini’de işletim sistemi olarak 4.1 Jely Bean’i tercih etmiş durumda. 1 Ghz hıza sahip olan tek çekirdekli işlemcisi birçok android uygulamasını açmaya yetecektir. Ayrıca Vodafone Smart Mini’nin 3.5 inçlik küçük ekranının TPT kapasitif olması tercih edilmiş.

Arka kameranın 2 Mega piksel olması kullanıcılarını pek tatmin etmeyecek gibi duruyor. Buna ek olarak 3G’nin en çok kullanıldığı dönemde ön kamerası bulunmayan bir akıllı telefon olması da eksi özellikleri arasında yer alıyor. WiFi ve 3G gibi bağlantıları destekleyen Vodafone Smart Mini cihazı 4 GB’lık bir hafızaya sahip.

 

5 Responses

 1. kemal umur

  vodafonenun telefonunu ilk defa duyuyorum her halde güzel bir şeydir diye düşünüyorum.

  Cevapla
 2. Ediz Gökberk

  Fiyat çok uygun eğer bir telefondan çok şey beklemiyorsanız alınabilecek bir telefon. Tasarımıda şık tam kızlara uygun 😀

  Cevapla
 3. mehmet seckın ercel

  bende vodafone 3g modem var ben bunu kullanamadım ve turkcell kinde tanımıyor nasıl tanıtmam lazım

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir