ViewSonic’in yeni 84 inç ekranlı ve 4K özellikli televizyonu!

ViewSonic, Dünya’nın önde gelen görüntü teknolojilerini üreten şirket olarak bilinmektedir. Şirket, 84 inçlik yeni ekrana ve 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip ekranını geçtiğimiz günlerde duyurdu. 6 parmak dokunmatik özelliği bulunan televizyon, ultra yüksek çözünürlükte görüntüleme teknolojisi ve devasa ekranı ile detaylı görüntüleme gerçekleştirebiliyor. Medikal, araştırma, devlet ve kurumsal alanlarda ideal kullanım sağlıyor.

CDE8451-TL model televizyon 3840 x 2160 ekran çözünürlüğüne sahip. Bu çözünürlük sayesinde 8 milyonluk piksel sayısı ile gerçeği aratmayan görüntüler izleyebilirsiniz. Çizilmeyi ve ışık yansımalarını ekranı, 6 parmak dokunmatik özelliği sayesinde birden fazla kişiler tarafından kullanılabiliyor.

ViewSonic’in mükemmel televizyonunu hiçbir PC’ye bağlama ihtiyacı duymadan görüntüleri ve dokümanları düzenleyebilir, dönüştürebilir, yazabilirsiniz. İlle de PC ile kullanmak isterseniz, özel kenar tasarımı sayesinde Windows 8 ile kullanabilirsiniz.

CDE8451-TL; çift çekirdekli ARM işlemci, Android 4.2 işletim sistemi ve 8GB dâhili depolama özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Böylelikle CDE8451-TL kullanıcıları Android platformunu hem iş hem de eğitim alanında kullanarak yararlı uygulamalardan faydalanabilme imkânı tanıyor.

Üst düzey özellikleri ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz ViewSonic mucizesine, 19 000 Dolar + KDV ile sahip olabilirsiniz. 4K çözünürlüğü ile filmleri, dizileri, programları ve maçları, olayın içendeymişçesine izleyebilirsiniz.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir