ViewSonic, oyun tutkanları için özel monitörler üretti!

Görüntü teknolojisi alanında büyük yatırımlar yapan ViewSonic markası, oyun tutkunları için yüksek performanslı VX2452mh ve VX2252mh model monitörler üretti.

VX2452mh ve VX2252mh modelli iki farklı monitör üreten firma, oyun tutkunlarını çok güçlü karakterler için tabir edilen “imba” (imbalanced) seviyesine çıkarabileceği iddia ediliyor. ViewSOnic VX2452mh, 24 inç Full HD LED ekrana sahip ve 2MS tepki süresi ile oyuncular için en hızlı sahnelerde bile akıcı ve yumuşak görüntü geçişleri sağlayabiliyor. 50.000.000:1 MEGA Dinamik Kontrast Oranı ve ClearMotiv teknolojisi ile filmler, oyunlar ve diğer uygulamalar için en iyi performansını sunuyor.

ViewSonic VX2252mh İnceleme

Monitör HDMI, DVI ve VGA girişleri ile geniş bağlantı seçeneklerinin yanı sıra sahip olduğu dahili hoparlörleri ile oyunlar ve filmler için de etkili ses deneyimi sunuyor. VESA duvara monte tasarımı ile tüm oyun ve video eğlencesi gereksinimleri duvara monte bir ekranda giderilebiliyor. LCD TV’lerden sonra monitörlerin de duvara monte edilmesi fikri ViewSonic ile hayata geçti.

ViewSonic, daha ufak boyutlarda monitör tercih edecek olanları da düşünerek uygun bir fiyatla VX2252mh modelini piyasaya sunuyor. VX2452mh ile aynı teknik özelliklere sahip olan VX2252mh, bir oyuncunun monitörde aradığı her şeyden fazlasına sahip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir