VAZGEÇİLEMEYECEK TELEFON: NOKIA 515

Teknolojinin her geçen gün gelişmesini avantaj bilip yaşadığı krizlere aldırmadan yeni bir telefon çıkarmaya uğraşan Nokia, yeni ve şık bir telefon olan Nokia 515’i tüm kullanıcılara tanıttı. Nokia 515 çok değişik, işe yarar ve tüm insanlara hitap eden bir telefon modeli olarak karşılanacaktır.

Nokia 515 İncelemesi

 

Geleneksel tuş takımı modeli, yarı akıllı telefon olma özelliği, tek ve çift sim kart özelliğiyle iki ayrı model olması çoğu iş sahibi insanların avantajınadır. Çünkü günümüzde birçok insan çift ya da 3 tane hat kullanıyor. Çizilmeye dayanıklı Gorilla Glass 2 özelliği ile görünümünün ilk gün ki gibi şık olması insanların tercih etmesi için başka bir avantajdır. Yumuşak kıvrımlara ve klasik bir kamera yuvasına sahip, alüminyum gövdeli, 11 mm kalınlığıyla cebe ya da çantaya çok rahatlıkla sığabilen bir telefondur. Direk galeriden sosyal ağlara paylaşım yapabilme özelliği, Facebook, Twitter gibi uygulamaların önceden telefona yüklenmiş olması da insanları tekrar uğraştırmayan başka bir özelliğidir. Siyah ve beyaz renk özelliğiyle şık bir profile sahip olması zarifliğin ve sadeliğin göstergesidir.

Nokia 515 fiyatı 149 dolardan satışa çıkacağı öğrenildi. Avrupada ki fiyatı böyle olan ürünün Türkiyede’ki fiyatı aşağı yukarı 400 600 Tl olacağı düşünülüyor.

Nokia 515 11

LED flaşlı 5 mega piksel kamerasıyla birçok fotoğraf çekme özelliğinin yanı sıra düzenleme ve paylaşma özelliklerine de sahiptir. Bir kez basmayla art arda birkaç tane fotoğraf çekebilme özelliği ve bunun yanında Slam özelliğiyle çeşitli paylaşımlar yapılabilmesi, hem iş hem oyun için ideal olması çoğu iş kadını ve iş adamlarının tercih etme sebepleridir. USB kablosu aracılığıyla PC veya dizüstü bilgisayara bağlanıp modem gibi kullanılabilme özelliği, çok gürültülü ortamlarda bile pürüzsüz, kulağa hoş gelen bir ses sistemi olması, diğer Nokia telefonlardan kişi aktarımı yapılabilmesiyle tüm insanların ihtiyaçlarını karşılayan bir telefon modeli olmuştur.

Bütün bunların bir arada olduğu ve yakın zamanda özel ve güzel fiyatıyla tüm kullanıcılara ulaşacak olan Nokia 515 daha şimdiden çoğu insanın gözdesi haline gelmiş görünüyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir