TOSHIBA QOSMIO X870-14N İNCELEMESİ

Güçlü donanımlara sahip olan bu dizüstü bilgisayarı oyun severler düşünülerek tasarlanmıştır. 3,6 kilogram ağırlığında olan bu bilgisayar büyük bir gövdesi bulunmaktadır. Toshiba Qosmio X870- 14N koyu siyah alüminyum kaplamalı bir tasarımı bulunmaktadır; ayrıca kırmızı çizgileri ile de etrafınızdakileri etkileyici bir görünüme sahiptir.

 

 

 

Toshiba Qosmio X870 İnceleme 3

 

17,3 inç boyutunda olan bu bilgisayarla 3D görüntüler yakalayabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu bilgisayarda 3D görüntüleri izleyebilmeniz amacı ile Nvidia 3D gözlük hediyesi bilgisayarla ilave olarak verilebilmektedir.

Toshiba Qosmio X870 İnceleme 1

Toshiba Qosmio X870- 14N 3D görüntüleyebilme özelliğine sahip olduğu için bu bilgisayarla 3D oyun oynama ve 3D film izleme kolaylığını rahatlıkla edinebilirsiniz. Full HD ekran çözünürlüğüne ve ekran kalitesine sahip olan bu bilgisayar 1920* 1080 p çözünürlüğe sahiptir. Yarış oyunu oynamayı seven bir çocuğunuz varsa bu bilgisayarla görüntü kalitesini çok iyi yakalayacağından son derece memnun bir şekilde yarış yapabilecektir. 3D görüntü kalitesinin yanı sıra 2D görüntü kalitesi de çok iyi olan Toshiba Qosmio X870- 14N sayesinde gece film izleme keyfini ve sabahlara kadar oyun oynama zevkini en kaliteli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Toshiba Qosmio X870 İnceleme 5

Toshiba Qosmio X870- 14N Intel Core i7- 3630QM işlemciye sahip olan bu bilgisayar2,40 GHz hızı ile çalışabilme kapasitesine sahiptir. Yüksek performansa mı ihtiyacınız var? O zaman 1,0 Ghz hızlık artışla istediğiniz hızı gerçekleştirebilmenize yardımcı olmaktadır. Depolama hafızası 2 TB’dır. 90 dakikaya kadar dayanan pil ömrü ile beraber 4 adet USB 3,0 ara birimi bulunmaktadır. Fiyat olarak 5,999TL gibi bir fiyatı gözden çıkarabilirim diyorsanız yüksek performanslı bu bilgisayara sahip olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir