Geniş ekranlı mobil cihazlar kategorisine yeni bir bakış açısı getiren Sony Xperia T2 Ultra, akıllı kamerası ve 6 inçlik harika ekranı sayesinde kullanıcılarına eğlenceli bir dünya sunuyor. Tek elle oldukça rahat bir kullanıma sahip olan Sony Xperia T2 Ultra, 7.6 mm inceli ve 173 gram ağırlığı ile ceket cebinize bile rahatlıkla sığabilecek şekilde tasarlanmış.

Eğlence dünyasını elinizin altınıza getiren cihaz, muhteşem ekran kalitesi ile kullanıcılarını büyülüyor. Xperia Lounge uygulamasını kullanarak alabileceğiniz kod ile Xperia Privilege uygulaması üzerinden 3 adet ücretsiz film indirebilme ve 6 inçlik ekranda izleyebilme keyfini yaşayabilirsiniz. Sony Xperia T2 Ultra, üstün performansı ile oyun severlere de kesintisiz eğlence sunmayı hedefliyor.

Xperia T2 Ultra İnceleme

Sony Xperia T2 Ultra’da kendi sınıfının en iyi megapikseli olan 13 MP’lik bir arka kamera yer alıyor. En iyi dijital görüntüleme teknolojiler ve Sony’nin akıllı sosyal kamera sistemini içinde barındıran kamera ile olağanüstü çekimler yapabilirsiniz. Daha etkili bir fotoğraf çekebilmek ve işlevselliği arttırmak adına Sony şu uygulamaları kullanıcılarına sunuyor;

Xperia T2 Ultra İnceleme1

Portre Rötuş: Sony Xperia T2 Ultra ile makyaj efektleriyle en muhteşem “selfie”yi siz yaratabilirsiniz.

Kolaj: Fotoğrafların format, model ve arka planlarını değiştirerek yaratıcı fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

Background defocus: Ön planda yer alan unsurları ayırıp, arka plandakileri flulaştırarak derinliğe sahip etkileyici fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Timeshift: İlki deklanşöre basmadan önce, diğeri de bastıktan sonra geçen iki saniye içinde 41 kare fotoğraf çekerek her defasında mükemmel kareyi yakalayabilirsiniz.

Sweep Panorama: Deklanşöre basıp ve geniş açılı panoramalar yakalamak için telefonu belli bir yönde kaydırarak olağanüstü panoramaları kolayca çekebilirsiniz.

Sony’nin yeni gözbebeği Sony Xperia T2 Ultra’nın fiyatı ise 1,399 TL olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir