Samsung, Premium mobil ses serisini tanıttı! İşte LEVEL!

Müzik dinlemeyi seven ve hayatı müzik olan kullanıcılar için güzel bir haberimiz var. Samsung Electronics Premium ses ürünlerinden oluşan yeni sersini geçtiğimiz hafta içerisinde tanıttı. Level serisi, her tür mobil kullanıcılar için ustaca geliştirilmiş dört farklı ses ürününden oluşuyor: Level Over, Level On, Level In ve LevelBox.

Level Over

HD doğal ses, ergonomik tasarım, dokunmatik kontrol ve kablosuz Bluetoth ile eşleştirme yapabileceğiniz Level Over modeli, sahip olduğu teknoloji ile dikkat çekiyor. Sıradan mıknatıslara göre yüzde 30 daha sağlam yüksek performans sağlayan ve Neodimiyumdan üretilen 50 mm Dynamic Driver’a sahip bu kulaklık, kullanıcıların daha derin ve daha doğal ses duymalarına olanak sağlıyor. Biyo Selülozdan üretilen serbest kenarlı yapısı ile titreşim tablası ile çerçeve arasındaki rezonansı engelleyen kulaklık, gereksiz patlamaların da önüne geçiyor. Hibrit aktif gürültü azaltma sistemi kullanılan Level Over’da net ve berrak bir ses deneyimine ulaşılıyor.

Samsung Level On

Level On

40mm çift sarmallı diyaframla hava akışını esnek bir şekilde azaltan, doğal ve net ses alınmasını sağlayacak şekilde tasarlanan Level On olağanüstü bir konfor ve ses sistemini kompakt bir tarz içerisinde kullanıcılarına eşsiz bir müzik deneyimi yaşatıyor.

Level In

Üç taraflı güçlü hoparlörüyle harika bir ses sunan Level In, kullanıcıların düşük, orta ve yüksek seslerin tamamını doğal bir şekilde ve net ses ayrımlarıyla dinleyebilmelerine olanak sağlıyor.

Level Box

Özel tasarımı, gürültü ve eko azaltma özelliklerine ek olarak dahili mikrofonu ile de net ses sağlayan Level Box, böylece hem telefon görüşmeleri hem de konferans bağlantıları için ideal bir cihaz haline geliyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir