Samsung Galaxy Tab S ile bilgisayarınızı kontrol edebilirsiniz!

Akıllı teknolojinin akıl almaz bir şekilde ilerlemesi, insan hayatına kolaylıklarıyla gelmeye devam ediyor. Tablet, telefon, bilgisayar derken, şimdi de bunları birbirine bağlayan özelliklere sahip ürünler kendini gösteriyor. Samsung Galaxy Tab S ile bilgisayarınıza hükmetmenin keyfini çıkartacaksınız.

Özellikle işyerleri için önemli bir yeri olan bilgisayarlar, dış hayata çıkıldığından bir anlam ifade etmiyordu. Ancak gelişen teknolojin yeni ürünlerinden olan Samsung Galaxy Tab S ile artık bu soruna son verebilirsiniz. Henüz çıkış tarihi hakkında net bilgiler verilmese de ürünün lansmanının Galaxy Gear ile aynı gün yapılması bekleniyor.  Gelelim yeni amiral gemisinin dikkat çeken detaylarına.

Samsung Galaxy Tab S Amoled İnceleme

Bir uzak masa üstü programı gibi kullanılabilen Galaxy Tab S, bilgisayarınızın masaüstü görüntülerini görmenize yardımcı olacak. Bilgisayarınıza kuracağınız küçük bir program sayesinde bu işlemi gerçekleştirerek, dışarıda olsanız bile bilgisayarınızı kolaylıkla kontrol altında tutacaksınız. 10,1 inç boyutunda 2560 x 1600 piksel AMOLED ekranı ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan Samsung Galaxy Tab S, Exynos 5420 işlemci (Galaxy Note 3’te kullanılan işlemci) 2,3 GHz 4+4 çekirdekli işlemci özellikleriyle de kullanıcılar için bulunulmaz özellikler taşıyor. Yine taşınması adına oldukça hafif olan Tab S, 6,6 m kalınlık ve 465 gram ağırlığına sahip. Unutmadan söylemek gerekiyor. Telefon görüşmeleriniz için de bluetooth ile cihaza bağlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir