SAMSUNG GALAXY S4 İNCELEMESİ

5

Kendini yenileyen ve sürekli bir büyüme içinde olan ve dünyanın en önemli markalarından biri olan Samsung, bir akıllı telefonla daha müşterilerinin karşısına çıkıyor. Son teknolojik donanımlara sahip olan akıllı telefon serisine kattığı Samsung Galaxy S4, 5 inçlik ekranı ve 441 ppi özelliğiyle son derece şık ve zarif.

 

Son derece pratik bir kullanıma sahip olan telefonun 13 megapiksellik kamerası Full HD donanımı ve Amoled ekranıyla bir ilke imza atıyor. Samsung Galaxy S4 ile herkesi hayran bırakacak profesyonellikte fotoğraflar çekebilecek ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz anları ölümsüzleştireceksiniz. İkili Kamera özelliğine sahip olan Galaxy S4’te ön ve arka kameralarla aynı anda fotoğraflar çekebilir, çektiğiniz fotoğrafları aynı kare içinde görüntüleyebilirsiniz. Zengin çerçeve seçenekleri ve çekim modları, fotoğraf anlayışınızı değiştirecek kadar iddialı. Yine yeni bir özellik olan Drama Shot ile arka arkaya hareketli fotoğraflar çekebilir ve yine tek bir karede görüntüleyebilirsiniz. Samsung Galaxy S4 ile, dilerseniz fotoğraflarınızı sesli çekebilir, arka fondaki sesleri kaydedebilir ve fotoğrafladığınız anları yeniden gerçek halleriyle yaşayabilirsiniz.

 

Ses ve hareket tanıma özelliği olan Galaxy S4, Temassız Kontrol özelliğiyle, bir el hareketinize bağlı olarak web sitelerinde gezinmenize, dinlediğiniz müziği ya da izlediğiniz videoyu değiştirmenize ya da arama yapmanıza olanak sağlıyor. Muhteşem özelliklerine eklediği Air Wiew ile de, ekrana dokunmak zorunda kalmadan, e-postalarınızı ya da fotoğraflarınızı görüntüleme imkanı sunuyor.

 

Samsung Akıllı Duraklatma özelliği sayesinde telefon ekranınızı istediğiniz şekilde, yalnızca bakışlarınızla yönlendirmeniz mümkün. Aynı zamanda uzaktan kumanda özelliği ile tv izleyebilir, Galaxy S4 için özel hazırlanan ChatOn özelliğiyle son derece yaratıcı mesajlar hazırlayabilir, Wi-Fi ve mobil ağ kullanarak sevdiklerinizle sesli sohbetler edebilir ya da görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Dilerseniz Ekran Paylaşma özelliğiyle arkadaşlarınızla tüm içeriğinizi paylaşabilir hatta telefonunuzu kontrol edip, yönetebilirsiniz.

 

 

samsung-galaxy-s4-beyaz-arka samsung-galaxy-s4-beyaz-ön samsung-galaxy-s4-siyah-arka samsung-galaxy-s4-siyah-ön

5 Responses

  1. recep

    Samsung Galaxy s4 441 ppi özelliğiyle son derece şık olduğu kesin 13 megapiksel kamerası ile profesyonel bir fotoğraf makinesi tadında hissedeceğinize eminim.

    Cevapla
  2. çağla tanrıöver

    s4 bence tüm telefonlardan daha iyi televizyonunuzu s4 le kumanda edebiliyorsunuz ben aldım ve kullanıyorum kamerası nokia lumia 1020 kadar iyi olmasa da ondan sonra gelen, en iyi kamerası olan telefon bence tavsiye ederim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir