Samsung Galaxy Round İnceleme

Son yıllarda teknoloji alanında yaptığı atılımlarla müşterilerin beğenisini kazanan Samsung üretmiş olduğu akıllı telefonlar sayesinde de pek çok cep telefonu kullanıcısı tarafından da tercih edilen markalar listesinde ilk sıralarda yer almaktadır. Samsung’un son üretmiş olduğu Samsung Galaxy Round diğer akıllı telefonlara rağmen görünüm olarak daha bir farklı. Diğer akıllı telefonların ekranları dümdüz iken bu telefonu diğer telefonlardan ayıran özelliği kavisli bir ekrana sahip oluşudur.

Kavisli ekrana sahip olan Samsung Galaxy Round amoled teknolojisi ile üretilmiştir. Ekranına herhangi bir koruma bandı yapıştırılmasına gerek duyulmayan bu telefonda görüntüler direkt olarak yüzeyde gibi görünmektedir. Ekranın kavisli olması ekrana ışık vurduğunda ekranın parlamasını engellerken görüntünün bozulmadan görünmesini de sağlıyor. Yansımayı azaltan bu ekran kullanıcının daha rahat film izlemesini ve oyun oynamasını sağlıyor. Full Hd çözünürlüğe sahip olan Galaxy Round’un 5,7 inçlik dev ekranı ise oyun, video, e kitap ve film izlemeyi keyifli bir hale getiriyor. Telefonun arka kapağının deri olarak tasarlanması, çerçevesinin metal olması ve ekranının amoled teknolojisiyle üretilmiş olması lüksü ve sağlamlığı bir arada bulunduruyor.

Samsung Galaxy Round inceleme

Akıllı telefonlardaki teknolojinin sürekli gelişmesi telefonların Ramlarının da sürekli artmasına imkan tanıyor. 3 GB Ram’a sahip olan bu telefonun işlemcisi ise akıllı telefonlar arasında en hızlısı ve en kaliteli mobil işlemci olan Snapdragon 800 kullanılmıştır. Bu telefonu alan akıllı telefon tutkunları telefonun hızına hayran kalacaklar. Ön tarafında ve arka tarafında toplam iki adet kamera bulunan bu telefonun ön kamerası 2 megapiksel iken arka kamerası 13 megapiksel çözünürlüğündedir. Bu telefonu alanların artık ayrı bir fotoğraf makinesine ihtiyaçları kalmayacak. Hem şık hem estetik hem de oldukça sağlam olan Galaxy Round’un ağırlığı sadece 154 gramdır.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir