Samsung Galaxy Note Pro 12.2 İncelemesi

Samsung tablet alma düşüncesi içerisinde iseniz ve büyük ekranlı bir tablet olsa hiç fena olmaz diyenlerdenseniz Smasung Galaxy Note Pro 12.2’nin Galaxy Note serisi içerisinde yer alan en büyük ekranlı tablet olduğunu bilmelisiniz. Cihazın ekran boyutu tam olarak 12.2 inç’dir. Ekran çözünürlüğü 2.560*1.600p olan bu tablet wi-fi özelliğine sahip olup exynos 5 octa 5420 işlemci ile çalışmaktadır. LTE modellerinde ise 4 çekirdekli Snapdragon işlemci ile 2.3 GHz hızına sahip olarak tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 İnceleme

Galaxy Note Pro’nun en dikkat çekici özelliği ise aynı anda dört uygulamayı çalıştırabilme fırsatından yararlanabilecek olmanızdır. 3 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Ön ve arka kamera kapasitesi ile harika çekimler yapabilirsiniz. Ön kamerası 2 MP iken arka kamerası 8 MP’dir. Android işlemcisi bulunan bu tablet 4.4 kitkat android işlemci ile üretilmiştir. Tabletin bataryası ise 9500 mAh kapasitelidir.

32/ 64 GB dahili depolama ve microSD kart girişi bulunmaktadır. IR blaster özelliğinin yanı sıra S pen’i bulunan tabletin özelliklerini göz önünde bulundurduğunuz zaman bu tablete kısa zamanda kavuşmak isteyecek ve işlemlerinizi gerçekleştirirken işlem kolaylığı ve aynı anda birden fazla uygulama kullanıyor olmanın avantajlı yanlarından yararlanmıyor olmanın imkanlarından sonuna kadar yararlanabileceksiniz. Samsung tabletler arasında yer alan son zamanların en gözde Samsung Galaxy Note Pro 12.2 almak için hala bekliyor musunuz?

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir