Samsung Galaxy Note 2 nin 5,5HD süper Amoled ekranı daha iyi netlik ve 16,9 ekran oranı sunarak tüm izleme deneyimlerinizi mükemmel hale getirir. Galaxy Note 2’nin yenilikçi tasarımına elinize tam oturması için ince gövde korunurken daha büyük ekran ilave edilmiştir. Samsung Galaxy Note 2 adıyla güçlenerek bir kez daha gönülleri fethetmeyi başarıyor. Klasör açmak zorunda kalmadan resimlerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Air View özelliği ile zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi, gününüzü daha kolay düzenlemenizi sağlar.

Samsung Galaxy Note 2’ye en çok kullanılan telefonlardan biri olan Galaxy S III’te kullanılan ARM Cortex A9 tabanlı Exynos 4 işlemci ile çalışmaktadır. İşlemci 4 çekirdeğe sahiptir. 1,6 GHz gibi oldukça yüksek bir performansa sahiptir. Son çıkan işletim sistemlerinden biri olan Android 4.1.1 işletim sistemine sahiptir. Telefon belleği 2G’tır. Diğer telefonlara oranla standartların çok üzerindedir. Telefonun boyutları büyük olduğundan dolayı içerisinde bulunan batarya 3100 mAh gücündedir. Aynı zamanda oldukça yüksek bir kapasiteye sahiptir.  HD AMOLED ekrana sahip olan telefon 5,5 inçtir.  1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğü bulunmaktadır.

SAMSUNG GALAXY NOTE 2

Samsung Galaxy Note 2 ile telefon piyasasının gerçekten sınırlarını mükemmel bir şekilde zorlamış ve üstün performans sağlamıştır.  Samsung Note 2 birçok yenilik beraberinde gelmiştir.  S-PEN ile formülleri çevirebilirsiniz.  Bu telefonun en çok ilgi çeken yönlerinden biri de ekran kullanımıdır.  Ekranınızın bir bölümünde video izlerken diğer yarısında internete girerek gezinebilirsiniz.  Piyasadaki en büyük ekranlı telefon olan Samsung Galaxy Note 2 ile bir bilgisayarda yapabildiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yapabilirsiniz.  Samsung Galaxy Note 2 serisinin en yeni ve yüksek performansı, pürüzsüz tasarımı ve kullanışlı S-PEN kalemi ile yeni bir çığır açtı.  Kapasite seçenekleri 16 GB, 32 GB ve 64 GB şeklindedir.

samsung galaxy note 2 - 1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir