Samsung Galaxy Mega 2 gerçekten büyük!

Hatırlarsınız ki bundan 10 yıl önce büyük telefonları olan kullanıcılar bu telefonlarından utanırlar ve mümkün olduğu kadar bunu saklamaya çalışırlardı. Gelişen teknoloji dünyasıyla beraber büyük telefonlara olan ilgi artmaya ve “büyük telefon iyidir” izlenimi empoze edilmeye başladı. Telefonun ana amacı görüşme yapmakken internetin yaygınlaşması ve ucuzlaması ile birlikte mobil cihazlar daha işlevsel bir hale geldi.

Konuşmak için küçük bir cihaz işimizi görse de diğer işlerimizi halletmek için artık büyük ekranlı telefonları tercih ediyoruz. Çözünürlük savaşlarının yaşandığı teknoloji ortamında ise telefonların hem ekran boyutuna hem de çözünürlüklerine dikkat etmek gerekir.

samsung galaxy mega 2 İnceleme

Samsung geçtiğimiz yıl “Mega” serisi altında bir 5,8 inç (I9150), birde 6,3 inç (I9200) 2 farklı telefonu birer ay arayla piyasaya sunmuştu. Bu telefonların satışlarından memnun olan firma ise yeni nesil Mega telefonu ile ismini gerçekten hak etmek istiyor. 7 İnç boyutunda Mega 2 isimli bir telefon üretimi için Amerikan FCC’ye başvuran Samsung, yeni telefonunu dün kaydettirmeyi başardı. 12 Haziranda yapılacak Samsung toplantısında bu ürünün ve tablet serisi ürünlerin tanıtılacağını açıklayan yetkililer teknoloji severleri şimdiden meraklandırmayı başardılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir