Samsung Galaxy K Zoom’un fiyatını belirledi!

Nisan ayı içerisinde duyurusu yapılan ve Galaxy S4 Zoom’un yerini alabilecek olan Galaxy K Zoom, gerek kamera özellikleri gerekse donanım özellikleri ile bir önceki modelden daha iyi olduğunu ortaya koydu. 20,7 megapiksel kamera sensörü, 10X Optik Zoom; Optik Görüntü Sabitleme OIS+, 6 çekirdekli Exynos Hecta işlemci, 2GB sistem belleği ve Android 4.4 KitKat ile Galaxy K Zoom‘un hem kamera özelliklerinin hem de performansının Galaxy S4 ZOom’dan daha iyi olacağını rahatlıkla belirtebiliriz.

Samsung Galaxy K Zoom Fiyatı

Cihazın Avrupa satış fiyatı da netleşti. Galaxy K Zoom 519 Euro, dolar bazında ise 720 dolar seviyelerinde satışa sunulması planlanıyor. Önümüzdeki hafta içerisinde başta Almanya’da satışa sunulacak olan cihazın kısa bir süre içerisinde tüm Avrupa’da ve ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Galaxy K Zoom’u öncelik olarak fotoğraf alanında meraklı kullanıcılar tercih edileceği düşünülüyor.

Samsung Galaxy S4 Zoom ülkemize 1300 TL seviyesinden “uçak bileti, yedek batarya ve kılıf” promosyonları ile giriş yapmış, daha sonra promosyonların ortadan kalkması ile cihazın fiyatı 999 TL’ye düşmüştü. Galaxy K Zoom’un ülkemizdeki satış fiyatının 1599 ile 1699 arasında olacağını öngörmekteyiz.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir