Reeder A8R İnceleme

Mini tabletler, taşıma rahatlığı, hafifliği ve bir bilgisayarın yapabileceği her şeyi yapan cihazlar olarak teknoloji dünyasında kendine önemli bir yer buldu. Reeder A8R yeni çıkan mini tabletlerden biri. Bu yazımızda Reeder A8R tabletin iyi ve kötü özelliklerini incelemeye alıyoruz.

Estetik açıdan oldukça göze hitap eden bir tasarıma sahip olan bu tablet PC, görünümü apple marka mini tabletleri andıran modellerden biri. Fiyatının uygun olması ile de, müşterilerinin ilgisini çeken bu tablet düşük fiyatlı tabletler arasında ilgi çekiyor. Teknik açıdan da oldukça başarılı bulunan bu tablet, kullanıcılarından iyi yorumlar alıyor ve kullanıcıların çoğu tabletten memnun.

Reeder A8R

4 çekirdekli 1,2 GHZ işlemciye sahip olması ile teknik özelliklerinin güçlü olduğunu kanıtlıyor. Ekran boyutu 8 inç olan bu tablet, 1 GB RAM ve 8 GB dâhili depolama alanına sahip. 4200 mAh pili ve micro SD kart yuvası bulunmakta. Reeder A8R tablet PC kullanıcılarının çoğu olumlu yorumlar yapsa da bu tablet için kötü yorumlar da internette mevcut. Şikâyet sitelerinde ürünün çabuk bozulacağı da yazılanlar arasında.

Reeder A8R tablet PC’de ilk olarak dikkat çeken özelliklerden biri de arka tarafında kullanılan malzemenin alüminyum olması. Alüminyum arkalığa sahip olan bu tablet dayanıklılık açısından garanti veriyor. Plastik yerine alüminyum malzemenin kullanılması görüntü ve kullanım rahatlığı açısından avantaj oluşturmaktadır. Tablette bulunan HDMI çıkışı ile cihazı televizyona bağlayabilirsiniz. USB yuvası ile de USB bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Tablette artı özellik olarak geri dönüş özelliğine sahip bir tuş bulunmakta. Üst kısımda bulunan bu tuş sayesinde menüler arasında geri dönüş yapmanız kolaylaşacaktır. Tablette bulunan 2 hoparlör bir avantaj oluşturmakta. 325 gr olması ile hafif ve ince bir tasarıma sahip bu tablet uygun fiyatlı tabletler arasında ön plana çıkan modellerden biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir