PS4 ve Xbox One için Rayman Legends’in çıkış tarihi açıklandı!

Ubisoft yine yaptı yapacağını… İnanılmaz işlere kalkışan Ubisoft, PC ve Wii U sürümlerini çıkaran Rayman Legends oyunun şimdi de PlayStation 4 ve Xbox One cihazları için çıkış tarihini belirtti. Resmi ağızdan yapılan açıklamaya göre oyun 28 Şubat’ta belirtilen cihazlar için satışa sunulacak.

Yapılan açıklamalar doğrultusunda efsane oyun Rayman Legends’in PS4 ve Xbox One cihazları için görsel özelliklerin çoğaltıldığı ve oyunun “loading” yani yüklenme süresinin kısa tutulduğu belirtiliyor. Her iki cihaz içinde ayrı ayrı özellikler olacağı da cihaz kullanıcılarını iyice meraklandırdı. Xbox One cihazında oyunda Splinter Ray, Ray Vaas, Globox Vaas gibi karakterlerin kıyafetleri yer alırken, PS4 için ise Assassin Ray kıyafeti yer alacak. Ubisoft’un Uplay puanları ile Funky Ray kıyafetini de açabiliyorsunuz.

Rayman Legends inceleme 1

Oyunun Xbox One cihazı için versiyonunda oyunculara kazanabilecekleri 10 yeni başarı listesi eklenmiş bunun yanında PS4 versiyonu için TouchPad özelliği oyunda kullanılabilecek. Bunun yanı sıra PS Vita cihazına sahip olanlar Cross Play sistemi ile oyunu PS 4 üzerinde kaldığı yerden Vita ile devam edebilecek. Bu da oyuncular için mükemmel bir haber olarak gözümüze çarpıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir