Philips’in android işletim sistemleri televizyonları süper hızlı!

Philips markalı televizyonları dünya pazarına sunan TP Vision, Android işletim sistemli Philips TV yelpazesine ait detayları açıkladı. Yapılan açıklamada Full HD 8100 ve Ultra HD 8800 serisinde, TV ve oyun oynama deneyimini daha akıllı ve hızlı hale getirmek için Android işletim sistemi kullanıldığı belirtildi. Bu iki model, Google Play uygulaması sayesinde başka hiçbir Philips TV’de olmadığı kadar çok sayıda özel video ve oyun uygulamasına erişebilmeyi sağlıyor.

Philips TP Vision İnceleme

Android işletim sistemine sahip Philips TV’ler, Google Play’in oldukça popüler olan “video on demand”(online film kiralama) ve Spotify üzerinden müzik ve film deneyimini akılı TV’de yaşayabilmenize olanak sağlıyor.  Ayrıca Google Chrome tarayıcı sayesinde yeni Philips televizyonlarda sesle arama yapabilmek de mümkün.

Son derece hassas Android işletim sistemi ve güçlü dört çekirdekli işlem güçleriyle Philips TV’ler kullanıcılarına oyun oynama konusunda yeni bir deneyim sunuyor. Philips Android TV kullanıcıları, Google Play üzerinden en basitinden en zor oyunlara kadar birçok oyunu oynayabilme imkanına sahipler.

Philips 8000 serisi üstün görüntü kalitesiyle de göz dolduruyor. 800 Hz Perfect Motion Rate ve Süper Çözünürlük ile mükemmel hareket netliği sağlanıyor. Bunlar aynı zamanda ekranların muhteşem kontrastını daha da genişletmek üzere oda içi ortamdaki ışığa bağlı olarak LED arkadan aydınlatmayı dinamik olarak uyum sağlayan sensör tabanlı Micro Dimming Pro teknolojisine de sahip. Bu teknoloji, derin siyahlar ve parlak beyazlarla etkileyici bir kontrast sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir