Performanslı Vivo XShot sonunda resmiyet kazandı!

Geçtiğimiz aylarda hatırlayacağınız üzere sizlere Vivo XShottan bahsetmiştik. Bahsetmemizin sebebi ise AnTuTu benchmark testlerinde 40.000 baraj puanını aşarak rakip firmaların amiral gemisi cihazlarını geçmişti. Cihaz hakkında bugün yeni bir bilgi geldi ve resmi olarak duyuruldu.

Vivo XShot akıllı telefonu için birçok iddia ortaya atılmıştı. En önemlisi de 24 MP kamerasının olacağı söyleniyordu. Fakat cihazın resmi olarak açıklanan arka kamerası 13 MP olduğunu görüyoruz ve ön kamerasının da 8 MP olduğunu gördük. Üstelik cihazın kamerası da Sony yapımı… Bunun yanı sıra 1080p çözünürlüğü destekli 5.2-inç büyüklüğünde ekranı bulunuyor. Bu ekran sayesinde Full HD dizileri, filmleri veya videoları sorunsuz izleyebileceksiniz. 3 GB RAM’ının yanı sıra dört çekirdekli 2.5GHz hızında Snapdragon 801 işlemcisi bulunuyor. 32 GB dahili depolama alanı bulunan cihazın 2.600 mAh bataryası bulunuyor.

Vivo XShot İnceleme

Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çıkan cihazın Çin’de ki satış fiyatı 560 dolar civarında kullanıcıların karşısında sunulacak. Fakat farklı Avrupa ülkelerinde fiyatının ne olacağı ve satışına ne zaman başlanacağı henüz kesin olarak bilinmiyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir