Fotoğraf makinesi pazarında kompakt makinelerle yarışan Panasonic DMC-LX7 dijital fotoğraf makinesi, kompakt gövdesinde bulunan yüksek görünüm kalitesini kullanıcılara sunarken, esnek kullanım alanıyla da yaratıcılığı besleyen LX serisinin başarı çıtasını yükseltiyor. Son teknolojilerle tasarlanmış yeni lensiyle Panasonic DMC-LX7 sahip olduğu sensörü ve görüntü işlemcisiyle birlikte fotoğraf severlerin yeni gözdesi durumunda.

F1.4 maksimum diyafram açıklığına sahip olan DMC-LX7′nin 24-90 esnek Zoom özelliğini ve yüksek ışık geçirgenliğine sahip. Sahip olduğu LEICA DC VARIO-SUMMILUX lensi sayesinde diğer dijital fotoğraf makineleri arasında kendine ayrıcalıklı bir yer açmış durumda. Üst sınıf bir kompakt dijital fotoğraf makinesi olmasının payı kullandığı lensin mükemmel sonuçlar yaratmasından da kaynaklanıyor.

 

panasonic-lumix-dmc-lx7

Ultra geniş bir açıya sahip olan lensi sayesinde geniş açıda F1.4 seçeneğini sunarken, telefon çekimlerde ise F2.3 kapasitesinde bir parlaklığa sahip. Bu parlaklık değerinin yüksekliği ise sonuç olarak zengin renkler ve net görüntüler elde edilen fotoğraflar, bir o kadar zengin renk geçişleri ve odakta yumuşaklık gibi neticeler elde edilmesini sağlıyor. Yaratıcı olanakları zorlamayı sağlayan Panasonic Lumix LX7 düşük ışıkta dahi oldukça net ve parlak görüntüler elde edilmesine olanak veriyor. Fotoğraf makinesinde uygulanan Nano Yüzey Kaplama özelliği sayesinde ise parlama efektleri minimum seviyeye iniyor.

HDMI ve micro USB girişleri fotoğraf makinesinin sağ yan tarafında bulunan kapağın alt kısmına yerleştirilmiş. Kontrol tekeri ise başparmağın denk geldiği arka kısımda bulunuyor. Elde odaklama kolaylığı ve deklanşör hızını kullanmak adına tasarlanmış olan Neutral Density özelliği ise ışık fonksiyonunu kontrol etmenize olanak sağlıyor.  Sahip olduğu teker sayesinde ise lens aralığını F1 ile f8 arasında değiştirebilme özelliğine sahip.

Çekim ayarı yapabilme olanağı sağlayan arka teker, hızlı çekimler yapmanızı kolaylaştırırken, Nano Surface Coating özelliği ile optik performansı artırabilirsiniz.

Panasonic LUMIX LX7le Çekilmiş Bir Fotoğraf

Panasonic LUMIX LX7le çekilmiş bir fotoğraf

Etiketler

2 Responses

  1. almina

    ilk defa duyuyorum bu markayı ama sağlam olduğu belli oluyor özelliklerin yanı sıra aynı zamanda şekil.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir