Oppo N1 Mini iddiaları artık gerçekleşiyor!

Çin’in yapmış olduğu üretime ve dünya genelinde yayılmış olduğu pazar alanına bakarsak, Çinli üreticilerin uzun vadede dünyayı tamamen etkisi altına alacağını söylememiz yanlış olmaz. Taklit ettikleri ürünler ve ucuza mal ettikleri ürünler ile Çinli üreticiler mobil sektöre gerçek anlamda yön vermeye devam ediyorlar.

Hatırlayacağınız üzere Oppo’nun sefie için geliştirmiş olduğu mükemmel dizaynlı telefonu N1 geçtiğimiz Eylül ayında duyurulmuştu. 5.9 inç ekranı ve iki tarafa dönebilen ana kamerası ile mükemmel bir tasarım oluşturan Oppo’nun yaklaşık 8 aylık süre sonunda N1 Mini isimli modelini 10 Haziranda piyasaya sunacağı açıklanmıştı.

Oppo N1 Mini İnceleme

Uzunca bir süre iddiaları ortalıkta dolaşan N1 Mini’nin muhtemel teknik özellikleri ise şöyle olacak; MediaTek 6592 ya da Exynos Octa 5422 bir işlemci, 5 inç Full HD IPS ekran, 1/3.2 “sensör boyutu ile bir 13MP kamera, Android 4.4.2 üstünde çalışan kendi geliştirdikleri Color OS 1.4 işletim sistemi.

Oppo firmasının ürünleri ülkemizdeki vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilmekte. Gerek ekonomik anlamda uygun oluşu gerekse donanım özelliklerinin ortalama bir performans sergilemesi bu markanın ürünlerinin tercih edilmesinin en büyük sebebi. Bakalım Oppo N1 Mini ülkemize ne zaman giriş yapacak.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir