One Plus One 64 GB versiyonu beklenenden önce satışta olacak!

Donanımı bölümünü Oppo’dan ayrılan yöneticilerin kurduğu OnePlus’ın yazılım tarafını ise Cyanogen A.Ş’nin oluşturduğu OnePlus One isimli akıllı telefon geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtılmıştı. Özellikle fiyat-performans parametresinde yıla damga vuracak telefonların başında gelen One modeli için bu hafta içerisinde üretici firmadan yeni bir açıklama yapıldı. 16 ve 64 GB depolama seçenekleri sunan akıllı cihazların 64GB’lık siyah renk seçeneği ile haziran ayının ortalarına doğru piyasaya sunulacağı açıklanmıştı. Yoğun talepler üzerine şirket 64GB’lık versiyonu 16GB’lık versiyondan önce piyasaya süreceğini ve bu yöndeki çalışmalarını hızlandırdığını açıkladı. Gelen yoğun talep doğrultusunda 64GB’lık versiyonunun üretimi bir ay öne çekilerek mayıs ayı içinde piyasaya sürülmesi kararlaştırıldı.

OnePlus One İnceleme

One Plus One’ın teknik özellikleri ise şöyle; 5.5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, Qualcomm cephesinden 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC, 578MHz’de çalışan Adreno 330 grafik birimi, 3GB RAM, 16/64GB depolama, 13MP arka kamera, 4K video kaydı, 5MP ön kamera, Android 4.4.2 KitKat ve özelleştirilmiş CM11S işletim sistemi ve 3.100mAh kapasiteli pil.

Cihaz ilk olarak Amerika, İngiltere, Tayvan, İsveç, İspanya, Portekiz, Hollanda, İtalya, Hong Kong, Almanya, Fransa, Finlandiya, Danimarka, Kanada, Belçika ve Avustralya satışa sunulacak. One Plus One’ın 16GB’lik modeli 299 dolar, 64GB’lik modeli ise 349 dolar olarak belirlendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir