Japonların icadı olan Nikon D610 tam kare DSRL fotoğraf makinesi D600’ün geliştirilmiş halidir. D610 yenilikleri ile gözleri büyülemesine rağmen teknik olarak yeni özellikler barındırmamaktadır. Fotoğraf makinesi burst özelliği ile çok tutulan bir makine özelliğini taşımaktadır.

Nikon D610 özellikleri

 

Peş peşe fotoğraf çekme modu 6 saniyede bir fotoğraf yakalayabilme kapasitesine sahiptir. Sessiz modda da çalışabilen bu fotoğraf makinesi ayna sesini azaltmaktadır; böylelikle saniyede 3 kare yakalayabilmektedir.

Sanal ufuk makine ekranında bir yamuk şeklinde gözükmektedir. Makinenin tozlanma ve yağlanma sorunu içermiyor olması birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilirliği arttıran faktörler arasında yer almaktadır. Görüntü kalitesi ve tuş takımı son derece kaliteli olan bu fotoğraf makinesi dayanıklılık ve sağlamlık bakımından da birçok kullanıcının beğeneceği tarzdadır. Fiyatının yüksekliği ise el yaktığı için kullanıcıların memnuniyetsizliği sonucunu doğurmaktadır.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Sensör boyutu 35,9* 24,0 mm; 3.2 inç ekran boyutu bulunmaktadır. 141*113*82 mm boyutları ve 6 fhs hızı bulunmaktadır. 24.3 MP tam kare CMOS SENSÖRÜ; HDMI üzerinden video kaydı; çift bellek kartı yuvaları; kablosuz flaş kontrolü; geliştirilmiş otomatik beyaz sensörü; 9 çapraz tip AF noktası ile 39 noktalı AF sistemi bulunmaktadır. Siz de D600 deki sorunlardan bıktıysanız Nikon D610’u alarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Gövdesi orta ölçekli SLR olan bu fotoğraf makinesi magnezyum alaşımlı üst ve arka; polikarbonat ön plaka malzemeden yapılmıştır.

Nikon D610 fiyatı 4,600,000 tl civarında seyrediyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir