Next Tabloid 10.1 İncelemesi

Tablet ile internete girmek, android uygulamaları çalıştırmak ve oyun oynamak istiyorsanız Next Tabloid 10.1 tam da istediğinizi size verecek kalitede bir tablettir. Dahili 3G özelliğinin bulunuyor olması bu tablet ile mobil ortamlarda internet keyfini doyasıya yaşayabilmenize rehberlik etmektedir.

10.1 inç ekran çözünürlüğü bulunan Next Tabloid 10.1’in android 4.1 işletim sistemi bulunmaktadır. Google play üzerinden çeşitli uygulamalar indirmek; fotoğraflarınızı tablete aktarmak, android oyun oynamak, video izlemek ve sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek bu tablet ile mümkün olabilmektedir. 1280* 800 ekran çözünürlüğüne sahip tablet ekrandaki IPS panel sayesinde iyi bir görüntü elde edebilmenize imkan tanımaktadır.

Dokunmatik özelliği de oldukça iyi olan tabletin ön kamerası 2.0 MB çözünürlüğe sahiptir. Gövdesinin kalınlığı ile tablet ağırlığı 678 gram’a çıkmaktadır. Micro USB, micro HDMI, kulaklık ve microSD kart yuvasının bulunuşu tabletin en dikkat çekici yanlarından biridir. Rockchip RK 3066 işlemcisi bulunan tablet çift çekirdekli işlemcisi ile 1,6 GHz hızı ile çalışabilmektedir. Grafik birimi Mali 400’dür. 1 GB RAM ile ortalama bir performans sunan tablet 32 G kapasitesi ile geniş bir depolama alanına sahiptir. Bataryası 6000 Mah’ dır. Dead Triger 2 ve ANgry Birds gibi birçok popüler oyunu indirip oynayabilme fırsatını bu tablet aracılığı ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı bir tablet arayışı içerisinde iseniz Next tabloid 10.1 sizler için kaçırılmaz bir fırsat olacaktır.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir