Motorola Moto G İncelemesi

Motorola Moto G Android Kit Kat işletim sistemine sahip olup 850 TL’ye alabileceğiniz özelliğine sahiptir. 8 GB’lık ve 16 GB’lık iki modeli bulunmaktadır. Yumuşak ve kavisli kenarı ile telefon son derece çekici özelliğe sahiptir.

Motorola Moto G Fiyatı

 

Plastik kapağı değiştirilebilir renkte olup; telefon oldukça dayanıklı bir telefon konumundadır. 143 gram ağırlığında 11.6 mm kalınlığındaki telefon kenarlarına doğru incelen bir tasarım harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Su sıçramalarına karşı dayanıklı olsa da bu telefonla suya dalmayı denememelisiniz. Telefonun üst- orta kısmında kulaklık girişi bulunurken; sağ kısmında ses ve güç kontrol düğmeleri bulunmaktadır. 2070 mAh pile sahiptir. 4.5 inç, 1280* 720 ekran çözünürlüğüne sahip olan telefon 329ppi piksel yoğunluğundadır. Dört çekirdekli 1.2 GHz Snapdragon 400 işlemci ve 1 GB RAM’i bulunmaktadır. Arka kamerası 5 MP’dir. 1,2 GHz dört çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Telefonunu 5 giriş ekranı bulunmaktadır. İşlemci kalitesi sayesinde çoklu görev işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Motorola Moto G İnceleme

Uygulamalar arasındaki geçişleri hızlı bir şekilde gerçekleştirirken ekran kalitesinden de son derece memnun kalacaksınız. WhatsApp destekleyici özelliği bulunan bu telefonda bulunan akıllı arama işlemi aracılığıyla aradığınız kişinin bilgilerine pratik bir şekilde ulaşabileceksiniz. HD ses kalitesi ve arana kalitesi kabul edilebilir bir performans özelliğine sahiptir. Sinyal gücü zayıf olsa bile telefon kalitesi aracılığı ile hattınız asla düşmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir