LG’den Snapdragon 805 işlemciye sahip yeni bir telefon gelecek!

Uzun zamandır atak yapması beklenen LG nihayet yeni amiral gemisiyle mobil dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor. Oldukça iddialı duran cihazın Snapdragon 805 işlemci ile desteklenmesi bekleniyor. Güney Kore’den gelen haberlere bakılırsa, mobil dünyasını alt üst edecek yeni bir rakip olacağı yönünde değerlendirme yapmak gerekiyor. LG-F460L, LG-F460k ve LG-460S gibi kodlarla isimlendirilen LG G3 oldukça donanımlı ve ileri özelliklere sahiplik ediyor.

LG Snapdragon 805

LG’nin uzun süreden bu yana konuşulan telefonlarından olması, açıkçası kullanıcıların heyecanlı bekleyişlerinin artmasına neden olduğunu söylemek gerekiyor. Çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmayan F460K/L/S model LG G3 telefonun piyasa değeri hakkında da bir fikir yürütmek mümkün değil. Bildiğimiz özelliklerine bakılırsa, fiyatının da kabarık olabileceği üzerinde düşünüyoruz. 3GB RAM ile desteklenmesi beklenen LG G3’ün ekran büyüklüğü hakkında henüz verilen bir detay yok. Ancak gelen bilgiler doğrultusunda size aktaracağımız bilgilerden biri de çözünürlük seviyesinde G3’te olduğu gibi 2K (1.440×2.560 piksel) olması bekleniyor.

Akıllı telefon dünyasında sürekli gelişmelerin yaşanması, devlerin yeni cihazlar üzerinde çalışma yapması kullanıcılar açısından iyi olsa da bir anlamda tercih yapmayı zorlaştırıyor. Bakalım LG G3 de bu zorluğa bir yenilik daha ekleyecek mi?

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir