LG G3 Mayıs ayında tanıtılacak!

1

Samsung Galaxy S5’e rakip olması beklenen LG’nin yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonu G3 hakkındaki söylentiler yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. Gelen bilgilere göre LG akıllı telefonunu Mayıs ayının sonlarına doğru tanıtmayı planlıyor.

LG G3 Özellikleri

Geçen hafta ortaya çıkan belgede Güney Koreli şirketin yeni nesil amiral gemisi olacak G3 isimli modelinin tescilini almak için başvurduğu USPTO’nun (Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi) veri tabanında görüldü. Şirketler genellikle USPTO’ya başvurduklarında yaklaşık 3 aylık bir denetleme tarihinden sonra onay alabiliyorlar. Bu belge de LG’nin G3’ü Mayıs ayında tanıtacağı iddiasını doğruluyor. LG G3, G2 modelinden üstün donanımlı özelliklere sahip olacak ve G2’nin halefi olarak raflardaki yerini alacak.

LG’nin yeni nesil amiral gemisinin teknik özelliklerini incelediğimizde; cihazın 5.5 inçlik Quad HD (2560 x 1440 piksel) ekran ve 534 ppi yoğunluğa sahip olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda cihazda LG üretimli 8 çekirdekli 64 bit işlemci ve 3GB RAM kullanılacak. LG’nin G2 mini ve yeni G Pro 2 modelinde kullanacağı tahmin edilen OIS teknolojili kameraların aynı zamanda G3’te de kullanılması bekleniyor.

One Response

  1. Emre DEMİR

    eğer çekirdek olursa laptop almaz millet telefon alır.

    bu nasıl dehşet verici özelliklerdir arkadaş?

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir