İlk olarak Almanya, Fransa ve Kore için duyurulan KitKat güncellemesinin diğer ülkelere ne zaman duyurulacağı LG kullanıcılarının merak konusuydu. Özellikle LG G2 kullanıcılarının merakla beklediği KitKat güncellemesi ile ilgili kullanıcılara sevindirici haber geldi.

LG G2 4.2.2 İnceleme

Şu an Almanya ve Fransa için var olan güncelleme birçok Avrupa ülkesinin yanısıra, uluslararası versiyon yani D802 kod numarasına sahip cihazlar da artık Android KitKat güncellemesinden faydalanabiliyor. KitKat güncellemesini almanız demek cihazınızda %20’ye varan performans artışı elde etmeniz anlamına geliyor. Android’in 4.4 ile değişen ve gelişen çalışma mimarisi sayesinde, cihazınız daha akıcı bir deneyim ve daha az kaynak harcıyor. Android KitKat güncellemesinin G2’ye getireceği yenilikler ise şunlar olacak; Knock on hassasiyetinde iyileştirmeler, Kamera iyileştirmeleri, Kişiler ve çağrı geçmişi menülerinde iyileştirme, Beyaz bildirim simgeleri, Destekleyen uygulamalarda gizlenebilen sanal tuşlar, Ekran parlaklık sensöründe iyileştirme, Yazıcı donanımına destek, Batarya iyileştirmeleri gibi birçok yenilik G2 kullanıcılarına sunulmuş.

Son olarak güncellemenin çeşitli bölgelere aşamalı olarak sunulduğunu belirtelim. KitKat güncellemesini OTA üzerinden cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Güncellemenin cihazınıza ne gibi yenilikler getirdiğini, sitemizin yorum bölümüne yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir