LG Güney Kore’de G3’ün tanıtımı için düzenlediği basın toplantısında yılın ikici yarısında üst düzey iki akıllı telefonu tüketicilerle buluşturmayı hedeflediğini açıkladı. Şirket yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre LG önümüzdeki aylarda LG G Flex ve Vu serisinin devam modellerini tüketicilerle buluşturacak.

LG G Flex 2 inceleme

LG G Flex, esnek OLED ekranlı yapısı ve aynı zamanda esnek bataryası ile mobil dünyasında dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştı. Yetkililerin yaptığı açıklamadan sonra LG G Flex’in devam modelinin hangi özelliklere sahip olacağı da merak edilmeye başlandı. LG G Flex’in devam modeli olacak bu cihazlarda HD çözünürlüklü ekran yerine Full HD ekran kullanılacağını düşünmekteyiz. İşlemci tarafında ise Snapdragon 805 işlemcinin bizleri karşılaması olası görünüyor. Kendi kendini onarabilen arka kapak yapısının sürdürüleceği LG G Flex’te bu defa 3GB RAM’e geçiş yapılması bekleniyor.

LG’nin piyasaya süreceği bir diğer akıllı telefon da Vu 4 olacak. Serinin ilk üç modelinde istediği satış rakamlarını yakalayamayan firmanın Vu 4’te nasıl bir tasarım ve teknik özellikler sergileyeceği ise merak konusu. LG yetkililerinin açıkladığı iki telefonun da yılın sonuna doğru resmiyet kazanması bekleniyor. Uzun bir süre G3 satışlarına odaklanmak isteyen LG’nin yeni cihazlarını 2015 yılının ilk çeyreğinde Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir