Kullanımı kolay olan 3D yazıcı: Cube2!

Son yılların en çok dikkat çeken teknolojilerinden biri olan 3D yazıcılar, her geçen gün daha da gelişerek karşımıza çıkmaya devam ediyor. Herkesin evinde ve ofisinde rahatça kullanabileceği bir model olarak 3d Systems’in Cube 2 isimli modeli 3D yazıcı alemine son katılan model oldu.

Sadece 4,5 kg ağırlığında sahip olan Cube2’yi kullanmak ise son derece kolay. Tak çalıştır mantığı sayesinde tasarımlarınızı 3 boyutlu olarak basabiliyorsunuz.. Cube 2 200 mikron çözünürlüğüne kadar detaylı üretim gerçekleştirebiliyor. Cube2 modeli için 2 malzeme seçeneği mevcut. PLA ve Abs plastik seçenekleri bulunan modelin 16 farklı renkte flament içeren kartuşları satın alınarak Cube2’nin özel bölmesine yerleştirip kolay ve hızlı bir şekilde evinizde, ofisinizde 3 boyutlu üretime başlayabiliyorsunuz. Ürün ile birlikte gelen 25 farklı hazır tasarımın dışında kendi kreasyonunuzu da oluşturabileceğiniz tasarımlar bulunuyor. Cube 2 ile dilediğini oyuncağı, süs eşyasını veya telefon kılıfını kullanabiliyor ve hayal gücünüzü sonuna kadar zorlayabiliyorsunuz.

Cube2; “Çocuklar ve yetişkinler tarafından kullanılabilir” sertifikasına sahip tek 3 boyutlu yazıcı olarak bir ilke de imza atıyor. Cube2 sayesinde farklı renklerde ufak oyuncak parçaları veya sınırları hayal gücü ile çizilebilen eğitici setler oluşturabilirsiniz.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir