İşte Karşınızda Galaxy Note4!

Telefonlarımız git gide büyüyor. Aslında daha da küçülmesi diye yıllar öncesinden kehanetlerde bulunulan telefonlarımız yarı tablet yarı telefon formatında müşterilere sunuluyor. İnsanlar ise bu telefonlardan son derece memnun. İşte galaxy note 4‘den teknik bilgi ve kareler.

Quad HD Super AMOLED (2.560 x 1.440) çözünürlüğe sahip olan Galaxy Note 4 bizlere daha parlak ve güzel bir görünürlük veriyor. Böylelikle ppi değerini 500’e çekmiş oluyor.  Adaptive display özellikli olan Galaxy Note 4 , bizlere ekranın aydınlanma derecesini bulunduğumuzun yerin ışık derecesine göre ayarlıyor. Bu teknolojiyi önceki telefonlarında görmüştük.

galaxy note 4 kamera

Telefonun bazı özellikleri Galaxy s5’den alacağı dedikodusu vardı. İşte bu gerçek oldu ve bazı özellikler s5’den örnek alınmış. Örneğin telefonun arkasında ki kalp ritmi sensörü birebir getirilmiş.

Note serisinin baştan tasarlanmamış yalnız önceki sürümlerinden bir hayli iyi gibi duruyor. Telefonun yanlarına metal bir bant çekilmiş mesela. Telefonu daha iyi bir tutuş hissine sahip oluyoruz.

Galaxy Note 4 inceleme

Galaxy Note 4 bizlere S Pen özelliğini sunuyor.  S Pen özelliğinde 2 farklı yenilik var bunlardan birisi fountain ve highlighter. Fountain yazı yazarken bizlere hassasiyeti üst seviyede hissettiriyor. El yazı yazma imkanı sağlayan bu uygulama gerçekten harika.  Galaxy note 4’De S Pen özelliği vazgeçilmez bir uygulama olmaya başladı ve telefonun olmazsa olmazı.

Galaxy S4’ün kamerası ise 13 megapikselden 16 megapiksele yükseldi.  Ön kameranın çözünürlüğü ise 3,7 megapiksele yükseltilmiş. Ve telefonun birsürü özelliği yakında sizlerle olacak.

SON KARAR : Galaxy s4 gerçekten havalı uygulamaları bir kenara bırakırsak fiyatını hakeden bir telefon olduğunu söyleyebiliriz. Gerçekten uygulamaları kullanmak istiyorsanız bu telefonu almalısınız.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir