Giderek artan akıllı telefon pastasından pay almak isteyen HTC, yatırımlarını ve projelerini giderek bu alana kaydırıyor. HTC’nin en önemli projelerinden bir tanesi olan Desire 816’da bunun en büyük göstergesi durumunda.

Bugüne kadar yapılan ön siparişlerin en yüksek olduğu Desire 816 ile umutlanan firma gelecek için de daha umutlu. BU alanda lider konumda olan Samsung gibi firmalar ile teknolojik bir savaşın içerisine giren ve piyasadan daha fazla pay almayı hedefleyen HTC, özellikle 2014 yılına daha iddialı bir giriş yapmış durumda.

HTC Desire 816 inceleme

Büyük bir ekrana sahip olan ve bu nedenle dev telefon olarak adlandırılan Desire 816, özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Dünya Mobil Kongresi’nde yapılan tanıtım ile tüm dünyaya duyurulan yeni model telefon 3 gün içerisinde 450 bin sipariş almış durumda. Üstelik sadece Çin’de başlayan bu ön sipariş durumu, uluslararası alana yayıldıktan sonra daha da çok artacağı ön görülüyor.

Türkiye’de Nisan ayından itibaren satışa çıkacak olan Desire 816’nın önemli teknoloji marketlerde özel kampanyalar ile sunulacağı iddia edilirken şimdiden Türkiye’den de talepler olmaya başladı.

Genel özellikleri ile bir telefondan beklenen her türlü beklentiyi karşılayabilecek olan Desire816,  dört çekirdekli işlemcisi ile ön plana çıkıyor. Android sistemi, 13 MP gibi yüksek çözünürlüğe sahip kamerası da telefonun artılarından sadece bazıları…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir