HTC, yeni cihazı olan Desire 610’u tanıttı!

Mobil piyasasındaki yükselişini sürdüren HTC, HTC Desire 610 modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Kompakt bir eğlence merkezi konumunda olan bu akıllı telefon, 4.7 inç ekran, HTC BlinkFeed ve HTC’ye ait bir ses markası olan HTC BoomSound da dahili olmak üzere pek çok özelliği ile kullanıcılarına iyi bir işitsel ve görsel deneyim sunuyor.

HTC’nin yeni göz bebeği Desire 610 modeli ile ilgili açıklama yapan HTC Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Başkanı Philip Blair: “Tüketicinin seçimi kaliteden ödün vermeye gerek kalmaksızın sınıfının en iyi özelliklerini seçebilmek ile ilgili olmalı” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “HTC Desire 610, performans ve eğlencenin harikulade bir kombinasyonunu herkese olağanüstü bir akıllı telefon deneyimi yaşatacak uygun bir fiyatla sunuyor.”

Htc Desire 610

HTC Desire 610 dört çekirdekli bir işlemciye ve 4G LTE özelliğine sahip. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar hareket halindeyken bile ana ekranda kişisel haberler, güncellemeler ve yazılardan oluşan canlı bir akışı sürekli takip edebilme imkânına sahip oluyorlar. Ayrıca BlinkFeed teknolojisi ile yine hareket halindeyken video izleme veya internette gezinebilme imkânına sahip oluyorsunuz. Fotoğraf ve videoları ii bir kalite ile paylaşmanızı sağlayan cihaz, gelişmiş fotoğraf düzenleme ve otomatik video ön izleme seçenekleri ile eşsiz bir multimedya deneyimi sunuyor.

Yeni HTC Desire 610 modelinin Mayıs ayından itibaren tüm Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir