HTC One+ ile ilgili yeni bilgiler! MWC 2014 Fuarında tanıtılacak mı?

HTC’nin bu yıl tanıtmayı planladığı ve amiral gemisi HTC One’ın halefi olarak nitelendirilen HTC M8 kod adlı akıllı telefon hakkında her geçen gün yeni bilgiler ortaya çıkıyor. HTC’nin bu yeni cihazının isminin HTC One+ olacağı tahmin ediliyor. HTC One+’nın Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2014 etkinliğinde tanıtılıp Mart ayına doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Gelen bilgilere göre HTC M8’de Qualcomm Snapdragon 805 işlemci ve 1440 x 2560 piksel çözünürlükte 5 inç QHD ekran bulunacak. Bu özellikler daha önce bilinen ve haberleri yapılan özelliklerdi. Şimdi gelen haberlerde ise HTC’nin yeni amiral gemisine ait kamera özelliklerinin bilgisi geldi. HTC M8’in kamerası önceki modelde olduğu gibi UltraPixel teknolojisine sahip olacak. Bu teknoloji sayesinde görüntülerin canlılığı daha da artacak. Ayrıca cihaz, HTC One’a göre daha iyi derinlik ve görüntü kalitesi sunacak olan çift sensöre sahip olacak.

HTC büyük ihtimalle Şubat ayında Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2014 etkinliğinde yeni amiral gemisini tanıtacak. HTC One+ ismi ile gelecek olan cihazın Mart ayına doğru raflardaki yerini alması bekleniyor. HTC’nin yeni amiral gemisinin fiyatının ne kadar olacağı konusunda henüz net bir bilgi yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir