HTC M8, yeni renk seçenekleri ve desteğiyle çıkacak!

Tayvan menşeli akıllı telefon üreticisi HTC’nin yeni nesil amiral gemisi olması beklenen M8 hakkında pek çok iddia ortaya atıldı. Sızıntıları ile sosyal medyadaki gündemden düşmeyen cihaza ait görüntülerin yayınlandığı bu günlerde M8’e ait yeni haberler de gelmeye devam ediyor.

HTC M8

Yeni gelen haberimizde herhangi bir görüntü yok fakat cihazda daha önce olacağı söylenen birkaç ayrıntıyı sizlerle paylaşacağız. Yaklaşık bir aydır takip ettiğimiz XDA geliştiricisi ve aynı zamanda HTC kaynağı olan Shen_Ye @ Twitter hesabından, HTC M8’e ait yeni özellikleri açıkladı. HTC M8’in iç özelliklerinin yanı sıra dış görünümü hakkında da ciddi doneler veren Shen Ye, cihazın NanoSIM özelliğinin yanında microSD kart desteği ile HTC’nin Android’li yeni nesil ilk amiral gemisi olacağını duyurdu. M8’in büyük ihtimalle sadece 16GB dahili depolama alanına sahip olması bekleniyor.

HTC’nin 2013 senesinde piyasaya sürdüğü amiral gemisi One modeli iki farklı renk seçeneği ile kullanıcılarıyla buluşturmuştu. HTC’nin yeni nesil amiral gemisi M8’in HTC One’ın aksine birkaç renk seçeneğine sahip olacağı söyleniyordu. Shen Ye’nin Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile cihazın gümüş, gri, kırmızı, mavi ve altın renginde satışa sunulacağını açıkladı. Cihazın 5 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak olması estetik açıdan birçok kullanıcıya hitap edeceğini gösteriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir