HP’nin Action Cam serisi artık Türkiye’de!

Nisan ayı içerisinde Türkiye iç pazarında satışa sunulan HP Action Cam kameralar, maceraperestlere olağanüstü video ve kamera kaydı keyfi yaşatıyor. Her türlü çevresel koşullara uyum sağlayabilen ve özel olarak tasarlanan HP Action Cam’ler; kayak yaparken, bisiklete binerken veya paraşütten atlarken yaşanılan adrenalin dolu anları kaydedebiliyor. Dahili bilek kumandası sayesinde 15 metreye kadar hem video hem de fotoğraf çekebilen HP Action Cam’lerin iki çeşidi bulunuyor.

HP ac200w Action Cam İnceleme

HP ac200w Action Cam

Su altında 60 metre derinliğe dayanıklı ve akıllı telefonlara uyumlu HP AC 200W modeli, 170 derecelik ultra geniş açılı lensleri sayesinde olağanüstü video ve fotoğraflar çekebiliyor. Cihazın Xcam uygulaması sayesinde kameranın görüş açısından aynı anda tablet veya akıllı telefonlara görüntü aktarımı yapabilmek mümkün. Radyo frekansıyla bağlantı sağlanabilen cihaz, 5 metreye kadar suya dayanaklı bileklik kumandasıyla muhteşem fotoğraf ve videolar çekebiliyor.

HP ac150 Action Cam

HP ac150 Action Cam, kolayca kontrol edilebilir dayanaklı ve ergonomik su geçirmez kabıyla dalgıç maskelerine, bisiklet ve motor kasklarına uyumlu bir cihaz. Olağanüstü video kaydı yapabilen ve fotoğraf çekebilen HP ac150 Action Cam, su geçirmez kutusu ile ilginç çekimler yapabilmenize olanak sağlıyor.

799 TL’den satışa sunulan HP ac200w Action Cam ve 599 TL’den satışa sunulan HP ac150 Action Cam resmi adresinden satın alınabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir