HP PAVILION DM 4 BEATS EDITION İNCELEMESİ

2

Bilgisayar alırken önceliğiniz ses performansı ise HP’nin Pavillion Beats serisi tam size göre. Dilerseniz bu eşsiz ses keyfi yaşatan dizüstü bilgisayarın özelliklerine bir bakalım. HP Pavilion serisinden olan DM 4 Beats Edition model cihazın son derece iyi bir performansa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Artı yönlerinin fazla olması ile pek çok kullanıcıyı rahat ettirecek özelliklere sahip. Öncelikle dış tasarımından bahsedelim.

HP PAVILION DM4 BEATS EDITION 3

Dışı siyah renkte olan cihaz klasik HP’lerden farklı olarak mat olarak tasarlanmış. Bu hem daha klâs bir görüntü sağlıyor hem de bu mat dış görünüş bilgisayara kaymaz bir özellik katıyor. Dış görünüşünde en çok dikkat çeken özellik ise sadece Beats serisinde kullanılan kırmızı renk. Bu renk siyah kasa ile oldukça güzel bir uyum sergilemiş durumda. Arka logo da kırmızı renkli Beats serisini simgeleyen B harfinin basılı olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca tuş takımının da beyaz değil kırmızı renkte yazıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Karanlıkta çalışmayı sevenler içinde klavye aydınlatmalı olarak tasarlanmış. Cihazın dış tasarımının en güzel özelliği parmak izi bırakmamasıdır. Ekranın boyutu ise 14 inch. Taşınması kolay olan bu dizüstü bilgisayar ise 2 kilo ağırlığında. Göze hoş gelen bu tasarımın işlemcisinde ICore 5 kullanılmış ürünün bellek hızı da 6 GB. Bunlar cihaz performansının neredeyse en üst seviyelerde olmasını sağlıyor.

HP PAVILION DM4 BEATS EDITION 2

Mültimedya desteğinin son derece iyi olduğunu bildiğimiz bu cihaz sadece müzik dinlemek için değil oyun oynamak isteyenler için de iyi bir performans sunuyor. Neredeyse her oyun bu cihazda rahatlıkla oynanabilir. Ürünün sabit diski depolama açısından yeterli. Tam 750 GB sabit diski mevcuttur. Ürünün web kamerası da unutulmamış. Müzik dinlemekten keyif alıyorsanız bu mültimedya destekli özel bir ses deneyimi yaşatan ürünü alabilirsiniz. Ancak şunu da belirtelim cihazdan daha iyi bir ses performansı almak için özel kulaklığını da almanız gerekir.

HP PAVILION DM4 BEATS EDITION 34

 

 

2 Responses

  1. alp tuzcu

    ben beats hastasıyım bu bilgisayar bende de var ama beats edition değil şuan daha beklemediğim için pişman oldum kaçırdım beats edition bilgisayarı.

    Cevapla
  2. kemal umur

    bende bunu beğendim her yerde aradım ama bulamadım bunun gibi beats i olan hp buldum ama bu değildi aramaya devem edeceğim.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir