GIGABAYTE AIVIA KRYPTON İNCELEMESİ

[quote]Oyun severlerin şüphesiz en önemli aksesuarı farelerdir. Farenin kalitesi ve özellikleri oyunda yakalanan başarıyı önemli derecede arttırıyor. Gigabayte Aivia Krypton oyun faresi de oyuncular hitap eden özel bir üründür. Ürünün ilk dikkat çeken özelliği tabii ki tasarımı oluyor. Siyah renkte tasarlanan Gigabayte Aivia Krypton üzerinde mavi renkli ışıklarla görselliğini zenginleştiriyor. [/quote]

Gigabayte Aivia Krypton İncele

 

Ürünün daha fazla kitleye hitap edebilmesi için hem sağ kolunu hem de sol kolunu kullanan oyuncular için ergonomik bir tasarım sunuyor. Bu şekilde tuşlar özel olarak ayarlanarak oyundan keyif alınmasını sağlayabiliyor. Bir farenin en önemli özelliği elbette ki tabanının kayganlığıdır. Gigabeyte bu alanda da yenilik getirmeyi ihmal etmemiş ve Aivia Krypton markalı farenin tabanında özel bir teflon taban kulanmış. Bu taban hareket hızını maksimuma çıkararak oyunda daha hızlı olunmasını sağlıyor. Farenin profesyonel oyunculara hitap ettiğini düşünürsek bu özelliklerin olması gerektiğini düşünebilirsiniz. Tabanı iki şekilde tasarlanmıştır. Değiştirilebilir iki tabana sahiptir. Bir tabanı teflon olarak tasarlanmışken diğeri seramik olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların daha rahat edebilmesi için ağrılık taban oluşturulmuştur.

Gigabayte Aivia Krypton İncele 1

Paket ile birlikte gelen ağırlıklar ile farenin ağırlığı özelleştirilebilir. Kullanıcı hangi ağırlıkta rahat ediyorsa fareyi o şekilde özelleştirebilir. Aivia Krypton ‘un sağ ve sol tarafında ekstra üçer adet tuşu bulunuyor. Bu tuşla kontrol panelinde daha fazla seçenek olarak kullanıcılara sunuluyor.  Kullanıcılardan tam not almayı başaran Gigabyte Aivia Krypton Mouse ülkemizde satışa sunulmaya başlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir