Galaxy Tab 4 serisi yakında piyasaya sunulacak!

Bu hafta içerisinde, her yaştan kullanıcıya hitap eden Galaxy Tab 4 serisini tanıtan Samsung Electronics, büyük beğeni topladı. Yeni Galaxy Tab4 serisi, zarif ve daha portatif tasarımıyla sıradışı bir multimedya deneyimi sunan tablet, içerik görüntülemek ve sevdiklerinizle paylaşımda bulunmak için de ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Group Play

Galaxy Tab4 10.1 inç, 8.0 in. ve 7.0 inç ekran boyutlarına sahip versiyonları ile kullanıcılarına sunuldu. 16:10’luk VXGA ekranı kullanıcıların video izleme, oyun oynama veya dijital içerikleri okuma deneyimini en üst seviyelere çıkarıyor. Çoklu Pencere işlevi sayesinde kullanıcılar, diledikleri uygulamalar ve pencereler arasında rahatça geçiş yapabiliyor ve içerikleri kolaylıkla sürükleyip bırakabiliyorlar.

Galaxy Tab4 serisi tabletler, kullanıcılarının içeriğe erişimlerini ve arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını sağlayan birçok eğlenceli ve paylaşılabilir hizmetle donatılmış. Yeni Galaxy Tab 4 serisinin sağladığı uygulamalar ise şöyle;

Group Play: Kullanıcılar sevdikleriyle gerçek zamanlı olarak müzik dinleyebiliyor, belge paylaşabiliyor ve oyun oynayabiliyor.

Samsung Link: Her zaman, her yerde akıllı cihazlar arasında içerik paylaşmayı, dinlemeyi ve izlemeyi mümkün kılıyor.

WatchON: Herhangi bir cihazda, evde veya dışarıda TV ve film izlemeye olanak tanıyor.

Yeni Samsung Galaxy Tab4 serisi tabletlerin, 2014 yılının ikinci çeyreğinden itibaren satışa sunulması planlanıyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir