Galaxy G Pro 2 ve Note 3’ün fiyatı düşecek!

Galaxy Note serisi ile büyük ekranlı telefonlar kategorisinde iddialı bir konumda bulunan Samsung, serinin yeni üyesini eylül ayı başında Almanya’da düzenlenecek olan IFA Berlin etkinliğinde tanıtmayı planlıyor. Cihazın teknik ve yazılım özelliklerinin yavaş yavaş belli olmasıyla birlikte bir önceki nesil Note modeline görene daha ucuz bir fiyattan piyasadaki yerini alması bekleniyor.

Güney Kore medyasında yer alan haberlere göre Samsung Galaxy Note 3’ün fiyatında indirim yapmaya hazırlanıyor. Güney Kore’de 1.049 dolardan satışa sunulan cihazın önümüzdeki günlerde 933 dolara düşmesi bekleniyor.

Android platformunda bir yılını tamamlamaya hazırlanan Samsung Galaxy Note 3 phablet segmentinin hala en popüler cihaz olarak zirvede yer alıyor. Şüphesiz telefonun fiyatında yaşanacak olan bu düşüş tüketicilerin dikkatini çekecek ve satışlara olumlu yansıyacaktır. Galaxy Note 3’ün fiyatında yapılacak olan indirimin farklı pazarlarda nasıl bir etki yaratacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Öte yandan fiyat indiriminin yaşanacağı bir diğer telefon ise LG G Po 2 olacak. Şirketin MWC 2014 etkinliği kapsamında duyurduğu, 5.9 inç ekran büyüklüğüne sahip cihazın 196 dolar gibi ciddi bir indirime gidileceği düşünülüyor. Bu indirim sonrası LG G Pro 2’nin yeni fiyatı ise 786 dolar olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir