ÇİFT HAT KULLANANLAR İÇİN TERCİH EDİLEBİLİR TEK TELEFON: GALAXY NOTE 3

2

Merakla beklenen Galaxy Note 3’ün yine merakla beklenen çift sim kartlı hali de ortaya çıktı. Yayınlanan fotoğraflarıyla birlikte kod adı Samsung SM-N9002 olarak gözüken çift hatlı telefonun 31 binin üzerinde Antutu değere sahip olduğunu da görebiliyoruz. Samsung’un özellikle Çin pazarı için düşündüğü bu telefonda televizyon özelliğinin de olması ekstra bir avantaj gibi duruyor.

Galaxy Note 3

 

İkinci bir sim kart kullanımına izin veren bu telefonda bazı eksiklikler de mevcut doğal olarak. Örneğin 2,5 GB’a düşen RAM ve 16 GB’lık yarıya inen depolama birimi bunlardan bazıları diyebiliriz.

Yine bu versiyonda da iki çeşit işlemci olacak. Qualcomm Snapdragon 800 ve Exynos Octa Core versiyonları ile piyasaya girecek olan çift hatlı Note 3’ü, başta da dediğimiz gibi Çin pazarı için ideal bir telefon olarak gösterebiliriz.

Normal Note 3 dururken, çift hatlı Note 3 ülkemizde pek tercih edilecek gibi durmasa da, yine mutlaka hatırı sayılır düzeyde bir alıcısı çıkacaktır diye tahmin ediyoruz. Özellikle fiyatının da normaline göre uygun olacağını düşünürsek, bütçe sıkıntısı çekenler için öncelikli bir tercih olarak raflardaki yerini alabilir. Ücretinin yanı sıra, daha çok birden fazla hat kullanan tüketiciler için de bulunmaz bir ileri teknoloji ürünü olacaktır.

2 Responses

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir