CANON 100D İNCELEMESİ

Fotoğraf çekme tutkusu olanlar ilk iş olarak bir profesyonel bir fotoğraf makinesi arayışın girerler. Ancak amatör olarak fotoğraf çektiklerinden hangi tür makineyi alacaklarını bilemeyebiliyorlar.

CANON 100D İNCELEMESİ 6

 

İşte bu konuda ünlü markaların piyasaya sunduğu giriş seviyesindeki fotoğraf makineler amatör olarak fotoğraf çekmek ile ilgilenen insanlara yön veriyor. Özellikle Canon markasının en son piyasaya sunduğu Canon 100D fotoğraf makinesi amatörler için en iyi fotoğraf performansını garanti ediyor.

CANON 100D İNCELEMESİ 5

Makinenin en önemli özelliği profesyonel çekimler yapmasına rağmen küçük boyutlarda tasarlanmış olmasıdır hafifliği ile de dikkat çeken makine taşıma zorluğu yaşatmıyor ve her tür çantaya rahatlıkla sığabiliyor. 18 mega piksel gibi harika bir çekim kalitesi suna Canon bu ürünü ile dünyanın en küçük DSLR modeli olarak anılmayı başarıyor.

CANON 100D İNCELEMESİ 7

Canon 100D cihazının bir de dokunmatik bir ekranı bulunuyor. Bu ekranı sayesinde daha kolay bir kullanım sunuyor. Ekranının boyutu 3 inch ve 1 milyon piksel çözünürlüktedir. Sadece fotoğraf değil video kayıt özelliği de buluyor. Üstelik bu videolar ful hd olarak çekilebiliyor. En iyi görüntü ve ses performansı bir makinede birleşmiş diyebiliriz. Hatta üzerinde harici bir mikrofon girişi de bulunuyor. Bu sayede videolar çekilirken daha profesyonel olarak ses kayıt edilebiliyor. Ürün üzerinde amatörler için özel olarak tasarlanmış hazır çekim modları bulunuyor. Bunun yanı sıra çekim modlarını manüel olarak ayarlanabilmesi için üzerinde gerekli düğmeler de konumlandırılmıştır.

CANON 100D İNCELEMESİ 4

Canon 100D cihazının netlik ayarları da son derece yerinde. Fotoğraf ve videolarda son sistem bir fotoğraf deneyim yaşatıyor. Sürekli olarak küçük olmasından bahsettiğimiz bu tasarım harikası ürünün ağırlığı 400 gram civarındadır. Amatör olarak fotoğraf sanatı ile ilgilenenler için özel olarak tasarlanmış Canon 100D Türkiye’ye özel fiyatı ile teknoloji mağazalarında yerin almış durumda. Canon 100D fiyatı 1800-2000 TL civarındadır.

CANON 100D İNCELEMESİ 3 CANON 100D İNCELEMESİ 2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir