Avea inTouch 3 İncelemesi

Avea her sene daha farklı ve yeni teknolojilerle karşımıza çıkmaktadır. Avea hat kullanıyor ve aynı zamanda uygun bir telefon almayı düşünüyorsanız Avea in touch 3 sizler için kaçırılmaz bir ayrıcalık olarak karşınıza çıkacaktır.

AVestel tarafından üretilecek olan bir telefon olan Avea In Touch 3 araştırması içine girdiyseniz bu telefon özelliklerini edinebilmek için en doğru yere geldiniz. Peşin satış fiyatı 549.00 TL olan bu telefonu alma konusunda kararlı iseniz Avea kullanıcılarına müjde diyor ve bu kullanıcıların sadece 1 TL karşılığında 24 ay taahhüt ile bu ürünü temin edebilecekleri konusunda garanti verebiliriz.

Avea inTouch 3

 

Prime ekstra tarifesinden yararlanarak alabileceğiniz bu telefon özellikler olarak da sizlerin tam da aradığınız özellikleri barındırmaktadır. 4,5” ekran boyutuna sahip Avea In Touch Android Jelly Bean işletim sisteminin 4.2.2 işletim sistem özelliklerini barındırmaktadır. İşlemci çift çekirdekli olup 1.3 GHz hızına sahiptir. Telefonun kamera özelliklerine gelince ise 5 MP kamera özelliğine sahiptir. Bu kamera sayesinde panoramik fotoğraf çekme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. 140 gram ağırlığında olan bu telefon 9.2 gram kalınlığa sahiptir ve dış görünüm olarak da birçok kullanıcı tarafından beğenileceği söylenmektedir.

Hafif, ergonomik tasarımlı olan böyle bir telefon alma fırsatını kaçırmam diyenler grubuna dahil iseniz bu telefonun tam olarak çıkış tarihini gözeterek Avea bayilerinden istediğiniz an telefonu temin etmek için harekete geçmelisiniz.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir