Asus’un 9 serisi yeni anakartları ile tanıştınız mı?

İşletim devi ASUS, geçtiğimiz hafta içerisinde Intel® 9 Serisi yonga setini temel alan,  LGA Soket 1150 ile donatılmış ve Intel® 4., Yeni 4. ve 5. nesil Core™ işlemcileri (Haswell, Haswell Refresh, Haswell Refresh K-serisi/ Devil’s Canyon) destekleyen anakart serisini tanıttı. ASUS imzalı Republic of Gamers (ROG), The Ultimate Force (TUF) ve WS (İş İstasyonu) Serisi yeni anakart modelleri, Z97 ile H97 yonga setlerinin potansiyellerini en üst düzeye çıkararak özel teknolojisi sayesinde daha iyi kullanıcı deneyimi, performans, kararlılık ve yükseltme seçeneklerini kullanıcılarına sunuyor.

LGA Soket 1150 İnceleme

ASUS imzalı Z97 ve H97 isimli anakartlar, yeni nesil Platform Controller Hub yongası üzerinde kusursuz bir çember oluşturan benzersiz radyatör ile yepyeni çarpıcı bir tasarıma sahipler. Asus’un gözdesi bu anakartlar gerek bilgisayar, gerek güçlü bir oyun makinesi gerekse multimedya eğlence merkezi olsun her türlü bilgisayar kullanıcısı gözetilerek donatıldılar.

Dual Intelligent Processors 5 tarafından sağlanan 5 Yönlü Optimizasyon sayesinde tek bir basit tıklama ile bilgisayar performansını optimize edebiliyor. Kişiselleştirilmiş ağ ve ses ayarları sağlayan Turbo Uygulaması, yenilenmiş fan kontrolü, kararlı hız aşırtma, enerji tasarrufu ve dijital güç gibi özellikler ile önceki 4 Yönlü Optimizasyonu aşıyor. ASUS markalı anakartlarda ayrıca oyun deneyimini iyileştirmek için gecikme süresini azaltan ve kusursuz ses performansı sunan Turbo LAN ve Crystal Sound 2 teknolojileri de bulunuyor. Bu teknolojiyle beraber kullanıcılar üstün oyun performansına rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir