Asus, yılın orta çeyreğinde Zenbook NX500’ü resmen duyurdu!

ASUS şirketi, ZENBOOK Ultrabook serisinin yeni modeli olan ZENBOOK NX500’ü telefon dünyasına tanıttı. Klasik tasarımı ve zamanın ötesinde bir telefon olması NX500’ü farklı kılıyor. %100 alüminyumdan üretilen kasa ise son derece şık duruyor. ASUS şirketinin VisualMaster ekran teknolojisini ilk kez ortaya çıkaran NX500, üst düzey canlı renk ve doğal üretim imkânı tanıyor. Kuantum nokta iyileştirme filmi olan 3M QDEF teknolojisi ile donatılan telefon, dünyanın ilk 15,6 inç Ultra HD dokunmatik ekranına sahip.

Zenbook NX500 İnceleme

Zenbook NX500, kuvvetli Intel Core i7 işlemcisinin yanı sıra güncel olan NVIDIA GeForce GTX 850M ekran kartına sahip. Oyun keyfini, ULTRA HD ekranı sayesinde en üst seviyede yaşayabilirsiniz. Bu devasa özelliklerinin yanı sıra NX500, stereo hoparlörü ile üst düzey ses kalitesi sunuyor. Mükemmel ses kalitesini görsel olarak lazer oymalı ve dalgalanma etkili tasarım konsepti ile yaşayabilirsiniz. NX500, diz üstü bilgisayarlara oranla daha yüksek seviyede, kaliteli ses çıkarabiliyor. Wawes’in sunmuş olduğu GRAMMY Award’a ait olan MaxxAudio Master teknolojisi, kullanıcılara zengin müzik dinleme keyfi yaşatıyor.

Zenbook NX500’ün genel özellikleri; işletim sistemi Windows 8.1, 1080 video kaydı, HD kamera, 10 nokta çoklu dokunmatik, 2 GB ekran kartı, 3,2GHz işlemci şeklindedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir