ASUS VIVOBOOK S551LB İNCELEMESİ

Yepyeni bir tasarım harikası olarak karşınıza çıkan Asus VivoBook S551LB maksimum performans sergilemektedir. Dış görünümü ile son derece dikkat çekici görünen bu bilgisayar alüminyum gövdesi ile sevenlerini oldukça memnun edebilecek incelikte tasarlanmıştır. Ekran boyutu 15,6 inç boyutundadır. Siyah bantlı çerçeve ve parlak ekrana sahip olan Asus dokunmatik özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

Asus VivoBook S551LB İncelemesi

 

Asus VivoBook S551LB dokunmatik özelliği 6 mm’lik hassasiyete sahip olduğundan ekranda yer alan küçük ikonlara dokunsam bile hissedilmez korkusu yaşamadan kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Renklerin canlı ve parlak görünümü ile işlem yapmaktan son derece zevk alacağınız bu bilgisayarın tek dezavantajı yansıma problemi oluşturmasıdır. Fırçalanmış alüminyum gövde tasarımının yanı sıra klavyesi de çok geniş bir alanda yer aldığından yazı yazma işleminizi son derece rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Asus VivoBook S551LB İncelemesi 1

Smart Gesture teknolojisine hakim Asus VivoBook S551LB size hızlı işlem yapabilme imkanı sunmaktadır. 2 adet USB 3,0; 1 adet USB 2,0; HDMI ve optik sürücü barındıran bilgisayarınız Intel Core i74500U işlemcisi ve 1,8 GHz hıza sahip olup yüksek performans sergilemektedir. Gerektiği durumlarda hızını 2,40 GHz’ ye çıkartabilmektedir. 8 GB kapasiteli DDR3 belleği ve 2 GB bellekli harici Nvidia Ge Force GT740M grafik kartı bulundurmaktadır. Bu ekran kartı ile oyun severler için tasarlanmış bir bilgisayar niteliği taşımaktadır. Ayrıca 24 GB SSD’li 1 TB’lık disk kapasitesi bulunmaktadır. Pil ömrü ortalama 6 saattir.

Asus VivoBook S551LB incelemesi 2

 

 

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir