İkisi bir arada taşınabilir bir tablet bilgisayar. İster sadece bir tablet isterseniz dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilir. Mükemmele ulaşmak imkansız değildir sloganının hakkını veren Asus Transformer book t100 kullanıcılarını asla yarı yolda bırakmayacak bir ürün.

Windows 8.1 işletim sistemi ile kullanıcıların istediğinden daha fazlasını sunan ürün dört çekirdekli İntel Atom işlemcisi ile muhteşem hızlı çalışıyor. Kullanıcılarına mükemmel bir kullanım kolaylığı sağlayan cihaz oldukça hafif. Yeni nesil bataryası bulunan Asus Transformer Book kesintisiz olarak 11 saat boyunca wep te özgürce gezinilebilir. Tabiki bu kullanım süresi sadece internette gezinmek içindir. Extra kullanım yani video izlemek, müzik dinlemek ya da oyun oynamak bu süreyi biraz daha kısaltır. Sadece 19 mm mesafeli klavye ile daha kolay yazı yazabilme deneyimi sunmaktadır. Yine yeni nesil USB 3.0 bağlantı noktası ile müthiş bir hızda dosya kopyalama ve yükleme yapıyor. Bu tür dosya transfer işlemini yapan kullanıcılar işlem hızına hayran kalacaklardır.

Microsoft office 2013 hazır ve yüklü bir şekilde gelen ürün sürekli olarak word ve exel gibi programları kullanan kişiler için benzersiz bir deneyim yaşatır. Asus mühendisleri günümüz teknolojisi ile şimdiye kadar tasarlanmış en şık ve en dayanıklı tasarımı meydana getirmiş. Göze hitap eden çekici tasarımı, yumuşak ve bir o kadarda dayanıklı olan malzemelerden üretilmiş olan cihaz rahat bir tutuş sağlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir