ASUS MEMO PAD FHD 10 İNCELEMESİ

Uygun fiyatlı tabletlerle tanınan Asus son piyasaya sunduğu Asus Memo Pad FHD 10 ile bu geleneğini devam ettiriyor. Asusu Memo Pad FHD 10 ile kalite ve uygun fiyatı bir arada sunuyor. Asus ilk olarak bu kadar büyük ekranlı bir tablet piyasaya sunuyor.

Asus Memo Pad FHD 10 İNCELEME

 

Ekran çözünürlüğü gayet güzel bir seviyede olan tabletin ekran boyutu ise 10,1 inc olarak tasarlanmış.  Diğer Asus tabletlerinde olduğu gibi Asus Memo Pad FHD 10 tablet de son derece şık ve güzel bir tasarıma sahip olarak üretilmiş. Renk seçenekleri arasında her zaman olduğu gibi siyah ve beyaz renk varken bu modelde ekstra pembe renk eklenmiş olarak sunuluyor.

ASUS MEMO PAD FHD 10 inceleme 2

Arka tarafında bir kamera ve logodan başka bir şey yok. Bir de tutuş açısından rahatlık sağlaması için arka yüzeyinde kaymayı önleyici pürüzlü bir malzeme kullanılmış. Akranı adından da anlaşılacağı gibi ful HD çözünürlükte sunulmuş. Hoparlörlerini sol ve sağ bölme de konumlanmış olan tabletin üst bölgesinde sadece açma kapama düğmesi yer alıyor. Sağ bölgesine bakıldığında ise ses ayar düğmeleri ile kulaklık girişine rastlamak mümkündür. Sol tarafında ise bütün bağlantılarının yapılacağı girişler bulunuyor. Ağırlığının normal tabletlere göre biraz fazla kaçtığını belirtmek gerekir. Ancak bu ağrılığın ekran büyüklüğüne göre normal olduğunu ve elleri yormadığını belirtelim. 9,5 mm inceliğe sahip tabletin ağırlığı 580 gram olarak ölçülüyor.

Bu tablet uygun fiyatlı ve ortalamanın biraz üstünde bir tablet isteyenler için tavsiye edilebilecek bir üründür.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir