Asus, Intel x97 tabanlı yeni oyun anakartlarını tanıttı!

Oyun tutkunlarını sevindirmeye devam eden ASUS Republic of Gamers (ROG) Maximus VII Gene mATX, Maximus VII Hero ATX ve yeni Maximus VII Ranger ATX oyun anakartlarını tanıttı. Bu Intel® Z97 yonga seti tabanlı Maximus VII anakartlar, oyunseverlere eşsiz bir oyun performansı sunabilmek için LGA soket 1150  ve Intel 4., yeni 4.ve 5.nesil işlemci (Haswell, Haswell Refresh, Haswell Refresh K-serisi/ Devil’s Canyon) desteğine sahip olarak üretildiler.

ROG Maximus VII İnceleme

Mevcut üç oyun kartı da ünlü ve güvenilir ROG oyun efsanesi üzerine inşa edildiler. ROG Maximus VII serisi anakartlar ile artık daha hızlı ve kesintisiz oyunlar oynanabiliyor. Bu anakartlar işlemcinin ek yükünü azaltarak oyunlar için daha fazla işlemci gücü kalmasını sağlıyor ve muhteşem TCP-UDP işlem hacmini sunuyor.

ROG Maximus VII Hero ve Ranger  SupremeFX 2014; Maximus VII Gene ise elektromanyetik parazitleri (EMI) önlemek için son teknoloji ürünü izolasyon teknikleri kullanan özel ses kartıSupremeFX Impact II, birinci sınıf ELNA® ses kapasitörleri ve 8-kanallı altın kaplama ses çıkışları ile harici ses kartı kadar hassasiyetle geliştirilmiş ses performansını kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Maximus VII serisinin SupremeFX ses teknolojisi, 2 kanallı bir kulaklıkta bile 7.1 kanal ses performansı yakalamanızı sağlayan tek tıkla Sanal Surround işlevine sahip yepyeni bir ses ayarlama paketi olan Sonic Studio’yu da bünyesinde barındırıyor. Dahası, ses çıkışını kendi tercihlerinize göre ayarlayabilmeniz için Yankı, Bass Arttırma, Ekolayzır, Ses Netliği ve Akıllı EQ gibi ayrıntılı ayarları sizlere bırakıyor.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir